Letošním MAPLE Sympaťákem Final 4 se stal Daniel Truhlář. Díky drtivému finiši vašich hlasů!

Autor: Michal Šob ; 8. Květen 2011

logo-maple-newDo včerejšího pozdního večera jste mohli hlasovat díky emailové soutěži, kdo se stanem MAPLE Sympaťákem Final 4. Vítěz této divácké ceny byl až do posledních okamžiků nejasný a rozhodovalo se mezi Adamem Urbánkem (-4 hlasy), Tomášem Kyzlinkem (-6 hlasů) a Danielem Truhlářem.

Anketou evidentně hodně zatřáslo včerejší dramatické zranění právě posledního jmenovaného a ještě, než byla známa první diagnóza jeho poranění, obdržel desítky hlasů, které ho rázem katapultovaly do čela, kde už setrval a vyhrál v objemu počtu hlasů těsným rozdílem. Fanoušci basketbalu prokázali, že mají srdce, a že domácímu hráči drží palce aspoň prostřednictvím této ankety.

(dále…)

!Soutěž ! Kdo bude MAPLE Sympaťákem Final 4?

Autor: Michal Šob ; 6. Květen 2011

Hlasujte na sympatakfinal4@email.cz a vyhrajte i vy!

logo-maple-newNa turnaji budou k vidění skvělé individuální výkony, ale i přes to je možné, že vaše sympatie patří úplně nikomu jinému, než je nejlepší střelec, nejužitečnější či nejlépe doskakující hráč. Právě proto se organizátoři rozhodli držet tradice z minulých dvou ročníků a vyhlašují i letos jednu doplňující cenu - MAPLE Sympaťák Final 4. Ta je netradiční a o jejím držiteli, můžete rozhodovat právě vy. Neváhejte a podpořte svého sympaťáka!

Jak na to? Na adresu sympatakfinal4@email.cz, napište email ve tvaru: Jméno vámi voleného sympaťáka, vaše jméno a telefonní kontakt.

Vylosovaný hlasující i Sympaťák Final 4, který obdrží nejvíce hlasů obdrží věcné ceny od společnosti MAPLE.

(dále…)

Primátor DOC. Mudr. Bohuslav Svoboda CSC. zahájí Mistrovství ČR!

Autor: Michal Šob ; 5. Květen 2011

V rámci prvního hracího dne Mistrovství ČR Extraligy Juniorů U18 proběhne také slavnostní zahájení celého turnaje. Organizátoři mají tu čest, že na Folimance přivítají váženého hosta, kterým je primátor hlavního města Prahy DOC. Mudr. Bohuslav Svoboda CSC., který oficiálně zahájí celé Mistrovství ČR.

Zboží značek MAPLE a AND1 v průběhu Final 4 za speciální ceny!

Autor: Michal Šob ; 4. Květen 2011

Chtěli bychom upozornit všechny návštěvníky Final 4, že si budou moci v průběhu soboty a neděle přímo ve SH Folimanka zakoupit zboží značek MAPLE a AND1 za zvýhodněné ceny.

Final 4 pod záštitou primátora Doc. MUDr. Bohuslava Svobody, CSc.

Autor: Simon ; 27. Duben 2011

zastita-b_svobodaFinal 4 extraligy juniorů je bezpochyby vrcholnou událostí mládežnického basketbalu a zaslouží si patřičnou pozornost nejen médií. Pořadatelé požádali jako v loňském roce o záštitu toho nejvýše postaveného muže v Praze a byli úspěšní. Nad tímto vrcholným mládežnickým turnajem převzal záštitu sám primátor hlavního města Prahy Doc. MUDr. Bohuslav Svoboda, CSc.

Hlavním mediálním partnerem Fina 4 se stal Basketmag.cz a měsíčník Basket.

Autor: Michal Šob ; 25. Duben 2011

logo-basketmag-copyStejně jako v předešlých dvou ročnících se i letos organizátoři rozhodli zvolit mediálního partnera Final 4 a dopomoci tak propagaci mládežnického basketbalu té nejvyšší úrovně. Basketbalový portál Basketmag.cz a měsíčník Basket jsou zavedenou značku na basketbalovém poli kvality, kde najdete mnoho užitečných informací týkajících se NBA, MNBL, ŽBL i nižších soutěží.

„Basketmag.cz je stránkou kde najdete vždy fakta těch nejdůležitějších událostí, ale zároveň zajímavosti a pikantnosti, které právě čtenáře lákají nejvíce. Redakční tým přináší autentické a originální zprávy. Basket jako jediný časopis o basketbale v ČR netřeba asi představovat,“ uvedli organizátoři Final 4 na otázku, proč právě tyto dna nejsilnější hráči na zpravodajském basketbalovém trhu.

Hlavním partnerem F4 je společnost MAPLE

Autor: Michal Šob ; 21. Duben 2011

logo-maple-newPořadatelé Mistrovství ČR Extraligy juniorů U18 se rozhodli pro tento finálový turnaj spolupracovat s oděvní firmou MAPLE, která bude zároveň i sponzorem všech individuálních ocenění, které budou předány při závěrečném ceremoniálu.

MAPLE je i hlavním partnerem divácké soutěže s názvem MAPLE Sympaťák Final 4 o které vás budeme informovat později.

MAPLE je již zavedená značka, která na českém trhu působí již víc jak 20 let. V celé zemi má desítky obchodů, kde můžete najít kvalitní zboží určené pro široké věkové kategorie.

“Po celou dobu Final 4 bude k dispozici přímo na Folimance krámek MAPLE, kde budeme mít pro návštěvníky, vybrané zboží z naší nabídky, za velmi zvýhodněné ceny. V rámci spolupráce také připravujeme speciální nabídku pro návštěvníky Final 4,“ řekla blíže ke spolupráci zástupkyně společnosti Františka Smrčková.

Ozvěny Final 4

Autor: Michal Šob ; 31. Květen 2010

f4-u180155Organizátoři Final 4 chtějí touto cestou poděkovat všem, kdo se na něm podílel, především pak sponzorům a mediálním partnerům. Největší dík patří všem čtyřem zúčastněným týmům, které předváděly basketbal vrcholné úrovně a jejich oddaným fanouškům, kteří obětovali své hlasivky a založili si na puchýře od palic bubnů.

Byla aktualizována galerie o fotky posledních dvou chybějících zápasů a závěrečný ceremoniál. Fotky naleznete také na Facebooku pod skupinou Final 4 U18.

Zde naleznete odkaz také na fotogalerii Martina Kozáka.

Final 4 na sociální síti Facebook!

Autor: Michal Šob ; 27. Květen 2010

facobookUžíváte služeb sociálních sítí? Pak je novinka Final 4 určena právě Vám! Mistrovství ČR nyní naleznete i na největší sociální síti současnosti, kterou je Facebook. Pokud již máte na Facebooku svůj profil, stačí pouze zadat do vyhledávání heslo Final 4 U18 a následně zmáčknout „Přidat se ke skupině”. A co na oficiálních stránkách Final 4 na Facebooku naleznete? V první řadě aktuální informace o utkáních, organizačním dění, fotografie, možnost rozpoutat diskusi  a mnoho dalšího. Je to jen Váš svět plný možností, tak neváhejte a připojte se do internetové komunity Final 4, která se rozrůstá každým dnem!

DJ Pyel o víkendu na Folimance!

Autor: Michal Šob ; 25. Květen 2010

pyelPořadatelé letošního Mistrovství ČR extraligy juniorů se snaží opět překonat nastavenou laťku z loňského úspěšného ročníku a vydávají se jinými směry, než je obvyklé. Připravili si pro hráče, ale především fanoušky, kteří zavítají utkání sledovat, novinku. V průběhu víkendových utkání Final 4 je bude na Folimance tóny známých hitů bavit DJ Pyel, kterého můžete znát jak z rádia, tak českých klubů, kde s úspěchem baví již přes tři roky. Ten naživo bude utvářet atmosféru a bavit vás v čas, kdy se týmy připravují na další, ještě lepší výkon.

DJ Pyel je také autorem hudební znělky, která bude provázet celé Mistrovství ČR. Chcete si ji stáhnout na mobil? Použít ji jako vyzvánění svého „dotykáče”? Není problém! Stahujte zde.

(dále…)