Basketbalovým expertem turnaje bude Peter Bálint

21. Květen 2009

balintKaždý hrací den budete moci na stránkách turnaje Final four najít předzápasové preview, v rámci kterého naleznete krátké představení obou týmů. Před každým utkáním jsme ale pro vás navíc připravili hodnocení basketbalového experta, který přijal naši nabídku na předzápasové prognózy a komentáře. A na názory kterého basketbalového odborníka se můžete těšit?

Trenér vícemistrů Evropy do 16 let z loňského roku, současný trenér juniorského reprezentačního výběru ČR a trenér Mattoni NBL týmu BK Prostějov. Jen tento krátký výčet dává jasně najevo, že letošní Final Four bude hodnotit odborník na slovo vzatý.

Trenér, který řadu hráčů zná právě z loňského ME a který jistě bude sledovat hráče do letošního reprezentačního výběru pro Mistrovství Evropy juniorů 2009. Ano, basketbalovým expertem turnaje bude Peter Bálint. Jeho názory a postřehy na jednotlivá utkání, kde vidí slabé a silné stránky jednotlivých týmů a kteří hráči by mohli hrát důležitou roli v kritických momentech utkání, to vše se budete moci dozvědět v rámci našeho předzápasového hodnocení.

 

 

 

 

Comments are closed.