„Jsem rád, že to tam dneska spadlo”, říká nejlepší střelec Ostravy Marek Nogol

22. Květen 2009

nogolNejlepší střelec Ostravy dnes výrazně pomohl svému týmu k vítězství nad domácím USK Praha. V důležitých momentech utkání svými úspěšnými střelami dokázal opět zajistit pro svůj tým výraznější vedení a velmi tak přispěl  k vítězství svého týmu. Po utkání jsme mu položili několik otázek, jak hodnotí úvodní utkání a jak důležité byli právě jeho úspěšné střely pro vývoj dnešního zápasu? Jeho odpovědi vám právě nabízíme.

V prvním utkání na vás čekal vítěz základní části USK Praha. S čím jste vstupovali do dnešního zápasu a celého turnaje?

V tomto utkání jsme chtěli určitě uspět, protože v základní části jsme dvakrát s USK prohráli, jak v prvním utkání v Ostravě tak ve druhém tady na Folimance. Chtěli jsme dokázat, že zvládneme USK porazit.

Překvapilo vás v tomto utkání něco?

Ani ne. Myslím, že jsme byli dobře připraveni na ten zápas. Věděli jsme, že USK má dobrou obranu a že hodně odstupuje ze slabé strany. S tím jsme se ale dokázali dobře vyrovnat a jsem rád, že jsme utkání vyhráli.

Co podle tebe rozhodlo dnešní utkání?

Těžko říct, myslím že jsme měli větší trpělivost a taky trochu štěstí. Doufám, že nás to nastartuje do dalších zápasů turnaje.

USK se podařilo několikrát v utkání snížit jen na malý bodový rozdíl a díky tvým přesným střelám jste dokázali opět odskočit. Jak moc to bylo podle tebe důležité pro vývoj utkání?

Důležité to asi bylo, ale byla to především týmová práce. Několikrát jsem zůstal volný na trojce a jsem rád, že to tam dneska spadlo.

Comments are closed.