Final8 U15 2015

Články

Preview: BCM Nymburk - BK Loko Plzeň

Po dvou odehraných dnech turnaje Final Four mají všechny týmy na svém kontě shodně po jednom vítězství a jedné porážce. Všechny týmy tak stále mohou být na prvním, ale také na posledním místě a o to větší náboj dostávají obě utkání závěrečného hracího dne. Oběma soupeřům prvního utkání závěrečného hracího dne se podařilo v pátek zvítězit a naopak v sobotním utkání odcházeli poraženi. Nálada v obou týmech by tak měla být podobná. Otázka je, jak jsou na tom týmy s množstvím sil, které mají před posledním utkáním letošní sezóny. Z tohoto pohledu by měl mít jistou výhodu Nymburk, který v turnaji využívá větší rotace hráčů. Už jsme se ale o tomto víkendu mohli velmi dobře přesvědčit, jak některé prognózy mohou být ošidné.

Z pohledu Plzně se dá očekávat opět sázka na zónovou obranu a tím tak snaha o ubránění především vnitřního prostoru. Bude tak záležet, jak si s tím poradí svěřenci trenéra Pavla Beneše a jak se bude dařit střelcům Středočechů. Kdo najde zítra více fyzických a morálních sil na to, aby získal důležité druhé vítězství a tím tak stále živil naději na zisk celkového prvenství? První utkání třetího dne začíná v 13.00!

Komentář Jan Ulrych: „Připadá mi, že nejvytíženější hráči Plzně – Aušprunk a Kozina už trochu ztrácejí jistotu, takže favorizuji Nymburk. Má širší kádr a to v tomto turnaji bude rozhodovat.“

Vzájemná utkání základní části:

BCM Nymburk - BK Loko Plzeň                 69:52 (18:9, 29:27, 43:41)

BK Loko Plzeň – BCM Nymburk                 58:73 (15:26, 34:33, 48:56)

www.flickr.com
 
 

Statistiky

Dnes0
Včera3
Měsíc58
Celkem23446

Kde se hraje?

Sportovní hala Folimanka
Na Folimance 2, 120 00 Praha 2
Vstupné na Final 8: zdarma
více zde

Kontakty

Michael Šob
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: +420 724 136 404


Jan Havlas - multimedia
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: +420 737 355 578

F8 najdete také na FB

Jste zde: Hlavní stránka