Final8 U15 2015

Individuální ocenění

Ročník 2015

ALL-STAR FINAL 8 - Jiří Šícha (Kondoři Lierec), Viktor Tělecký (USK Praha), Filip  Hauzer (Sokol pražský), Martin Hornát (Sokol Sršni Písek), Jakub Tegel (Kondoři Liberec)

MVP Final 8 - Jiří Šícha (Kondoři Liberec)           

Nejužitečnější hráč - Tomáš Mikyska (BA Nymburk)

Nejvíce asistencí - Lukáš Bobek (Kondoři Liberec)

Nejvíce doskoků - Miloslav Kulich (BA Nymburk)

Nejlepší střelec - Viktor Tělecký (USK Praha) 

Nejužitečnější hráč USK Praha - Jiří Balcar

Nejužitečnější hráč NH Ostrava - Štěpán Svoboda

Nejužitečnější hráč BA Nymburk  - Vojtěch Vejvar

Nejužitečnější hráč Sokol Sršni Písek - Miroslav Procházka    

Nejužitečnější hráč Kondoři Liberec - Johan Haiblík 

Nejužitečnější hráč Slavoj BK Litoměřice - Erik Klepač

Nejužitečnější hráč Sokol Pražský - IKOUNGA NGATSE

Nejužitečnější hráč Torola Snakes Ostrava - Matouš Kurečka

Pořadí týmů Mistrovství ČR U15 2015

8. místo        Slavoj BK Litoměřice

7. místo        Torola Snakes Ostrava

6. místo        NH Ostrava

5. místo        BA Nymburk

4. místo        Sokol Pražský

3.místo         Sokol Sršni Písek             

2.místo         USK Praha         

1.místo         Kondoři Liberec                

 


 

Ročník 2014 

ALL - STAR FINAL 4

Lukáš Růžička (Sokol pražský)

Vojtěch Nalevanko (Synthesia Pardubice) 

Kryštof Chaloupka (USK Praha) 

Ondřej Sehnal (USK Praha) 

Karel Formánek (Synthesia Pardubice) 

 

 MVP Final 4

 Ondřej Sehnal (USK Praha)

 

Nejužitečnější hráč Final 4

 Vojtěch Kudrna (Synthesia Pardubice) - 57

 

Nejlepší střelec Final 4

 Ondřej Sehnal (USK Praha) - 49

Nejlépe asistující hráč Final 4

 Vojtěch Nalevanko (Synthesia Pardubice) - 14

Nejlépe doskakující hráč Final 4

 Marko Savič (Sokol pražský) - 25

Nejužitečnější hráč USK Praha

 Jakub Tůma

 Nejužitečnější hráč BCM Nymburk

 František Kurka                

Nejužitečnější hráč Synthesia Pardubice

 Vojtěch Kudrna

 Nejužitečnější hráč Sokol Pražský

 Filip Čeněk

 Fujifilm Sympaťák Final 4

Adam Bubeník (BCM Nymburk)

 

Pořadí týmů Mistrovství ČR U17 2014

 

4. místo       BCM Nymburk

 

3.místo        Sokol pražský

 

2.místo         USK Praha   

 

1.místo         Synthesia Pardubice        


ROČNÍK 2013

ALL - STAR FINAL 4

Lukáš Feštr (USK Praha)

Matěj Svoboda (BCM Nymburk)

Karel Aušpruk (BK Loko Plzeň)

Pavel Grunt (USK Praha)

Martin Peterka (BK Pardubice)

MVP Final 4

Lukáš Feštr (USK Praha)

Nejužitečnější hráč Final 4

Karel Aušprunk (BK Loko Plzeň) – 93 bodů

Nejlepší střelec Final 4

Karel Aušprunk (BK Loko Plzeň) – 85 bodů

Nejlépe asistující hráč Final 4

Michal Honzák (BCM Nymburk) – 15 asistencí

Nejlépe doskakující hráč Final 4

Nejužitečnější hráč USK Praha

Daniel Truhlář

Nejužitečnější hráč BCM Nymburk

Dominik Heinzl

Nejužitečnější hráč BK Synthesia Pardubice

Jiří Šoula

Nejužitečnější hráč BK Loko Plzeň

Jan Kozina

MAPLE Sympaťák Final 4

Jan Kozina (BK Loko Plzeň)

Pořadí týmů Mistrovství ČR U19 2013

4. místo        BK Loko Plzeň  

3.místo         BCM Nymburk

2.místo         BK Pardubice    

1.místo         USK Praha         

 


 

ROČNÍK 2012

ALL - STAR FINAL 4

Lukáš Feštr (USK Praha)

eddi Jurjevič (BCM Nymburk)

Dalibor Fait (USK Praha)

Petr Šafarčík (USK Praha)

Ondřej Šiška (JBC Brno)

MVP Final 4

Lukáš Feštr (USK Praha)

Nejužitečnější hráč Final 4

Lukáš Feštr (USK Praha)

Nejlepší střelec Final 4

Eddi Jurjevič (BCM Nymburk)

Nejlépe asistující hráč Final 4

Lukáš Feštr (USK Praha)

Nejlépe doskakující hráč Final 4

Martin Kříž (BCM Nymburk)

Nejužitečnější hráč USK Praha

Daniel Truhlář

Nejužitečnější hráč BCM Nymburk

Jakub Tomášek

Nejužitečnější hráč - JBC Brno

Prokop Slanina

Nejužitečnější hráč - Sokol Pražský

Jakub Smrž

MAPLE Sympaťák Final 4

Lukáš Stegbauer

 


ROČNÍK 2011

 

indivi5ALL - STAR FINAL 4

Martin Kříž (USK Praha)

Martin Peterka (BK Synthesia Pardubice)

Lukáš Feštr (USK Praha)

Michal Bernáth (TJ Sokol Vyšehrad)

Václav Bujnoch (BCM Moravská Ostrava)

MVP Final 4

Martin Kříž

Nejužitečnější hráč Final 4

Martin Peterka - 97 (BK Synthesia Pardubice)

Nejlepší střelec Final 4

Martin Kříž - 74 (USK Praha)

Nejlépe asistující hráč Final 4

Kouřil Radovan - 15 (BCM Moravská Ostrava)

Nejlépe doskakující hráč Final 4

Petr Heřman - 42 (BK Synthesia Pardubice)

Nejužitečnější hráč USK Praha

Tomáš Kyzlink 

Nejužitečnější hráč BK Synthesia Pardubice

Petr Heřman

Nejužitečnější hráč - TJ Sokol Vyšehrad

Martin Hampejs

Nejužitečnější hráč - BCM Moravská Ostrava

Yannick Habily

MAPLE Sympaťák Final 4

Daniel Truhlář (Výhercem emailové soutěže se stal Pavel Novák)


 


ROČNÍK 2010

 

indivi3Basketshop.cz ALL - STAR Final 4

Filip Halada (BA Sparta)

Tomáš Vyoral (Sokol Pražský)

Jan Švejda (Sršni Sokol Písek)

Jaroslav Morávek (USK Praha)

Ondřej Balvín (USK Praha)

Basketshop.cz MVP Final 4

Michal Šotnar (USK Praha)

Basketshop.cz Nejužitečnější hráč Final 4

Ondřej Balvín (USK Praha)

Basketshop.cz Nejlepší střelec Final 4

Jan Švejda (Sršni Sokol Písek)

Basketshop.cz Nejlépe asistující hráč Final 4

Michal Šotnar (USK Praha)

Basketshop.cz Nejlépe doskakující hráč Final 4

Ondřej Balvín (USK Praha)

Nejužitečnější hráč USK Praha

Michal Mareš

Nejužitečnější hráč Sokol Sršni Písek

Filip Sahan

Nejužitečnější hráč BA Sparta

Marek Pavelka

Nejužitečnější hráč Sokol Pražský

Radim Dvořák

Sympaťáka Final 4

Martin Bašta (USK Praha)

 


ROČNÍK 2009

 

indivi4ALL - STAR Final 4

Adam Číž (BCM Moravská Ostrava)

Tomáš Satoranský (USK Praha)

Tomáš Vyoral (Sokol Pražský)

Ondřej Kohout (Sokol Pražský)

David Hrnčíř (BCM Moravská Ostrava)

Nejlepší střelec Final 4

Ondřej Kohout (Sokol Pražský)

Nejlépe doskakující Final 4

Ondřej Kohout (Sokol Pražský)

Nejlépe asistující hráč Final 4

Michal Šotnar (USK Praha)

MVP Final 4

Ondřej Kohout(Sokol Pražský)

Nejlepší hráč BK Synthesia Pardubice

Roman Oliva

Nejlepší hráč USK Praha

Jaroslav Morávek

Nejlepší hráč Sokol Pražský

Matyáš Hering

Nejlepší hráč BCM Moravská Ostrava

Jaromír Bohačík

Sympaťák Final 4

Michal Zikuda (BK Synthesia Pardubice)

www.flickr.com
 
 

Statistiky

Dnes2
Včera0
Měsíc89
Celkem21238

Kde se hraje?

Sportovní hala Folimanka
Na Folimance 2, 120 00 Praha 2
Vstupné na Final 8: zdarma
více zde

Kontakty

Michael Šob
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: +420 724 136 404


Jan Havlas - multimedia
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: +420 737 355 578

F8 najdete také na FB

Jste zde: Hlavní stránka Individuální ocenění