Final8 U15 2015

Preview: BCM Nymburk - Sokol Pražský

bcm spNa rozdíl od úvodního utkání turnaje zde už favorita budeme hledat o poznání obtížněji. Nymburští sice dokázali v základní části v obou utkáních Pražany porazit, jednalo se však vždy o výsledkově vyrovnané zápasy a ani v tom třetím utkání sezóny se nedá čekat nic jiného.

Nymburk se svoji agresivní obranou bude chtít pražský tým dostat pod tlak, Sokol Pražský bude ale jistě velmi dobře takticky připraven a se svojí bojovností nedá nymburským nic zadarmo. Jedna z klíčových otázek pro pražský tým zní, jak ubránit největší osobnost Nymburka Martina Kříže? Basketbal je jistě týmový sport, přesto právě zastavení nebo alespoň přibrzdění tohoto klíčového hráče Středočechů může být velmi důležitým bodem celého utkání.

Dá se tak očekávat velmi zajímavá a atraktivní podívaná, kde o vítězi mohou rozhodovat detaily. Navíc všichni moc dobře vědí, jak důležité bývají úvodní utkání pro další vývoj celého turnaje.

Jan Ulrych – reprezentační trenér U18:

„Souboj nymburské agresivity a rychlosti s taktikou, neustálou změnou obranných systémů Pražanů. Těžké tipovat, ale dle mého názoru Nymburk v čele s Martinem Křížem Sokol Pražský udolá.“

Miroslav Marko – reprezentační trenér U20:

„BCM Nymburk veden trenérem Benešem forsírujícím nekompromisní deny defence má mírnou výhodu v tom, že má ve svém středu hráče, který okusil i evropské poháry. Na druhou stranu Sokol Pražský je vyrovnaný tým bojovníků a určitě nebude hrát pouze osobní obranu.“

www.flickr.com
 
 

Statistiky

Dnes0
Včera3
Měsíc92
Celkem22890

Kde se hraje?

Sportovní hala Folimanka
Na Folimance 2, 120 00 Praha 2
Vstupné na Final 8: zdarma
více zde

Kontakty

Michael Šob
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: +420 724 136 404


Jan Havlas - multimedia
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: +420 737 355 578

F8 najdete také na FB

Jste zde: Hlavní stránka Informace Minulé ročníky Final4 U19 2012, 2013 Novinky Preview: BCM Nymburk - Sokol Pražský