Final8 U15 2015

Finále očima hráčů MNBL

Jak bude podle tebe vypadat vývoj zítřejšího utkání?

Lukáš Feštr: Já doufám, že to bude vrchol celého turnaje a že se toho zápasu nezalekneme a nevstoupíme do něho nervózně. V obou dvou utkáních jsme zatím ukázali velkou sílu na začátku utkání, vždycky jsme na soupeře vlítli a pak už jsme měli zbytek zápasu pod kontrolou. Doufám, že to udržíme i pro zítřejší zápas.

Martin Kříž: Myslím si, že utkání je úplně otevřený a šance jsou stejné. USK má víc zkušeností z evropských soutěží, přece jenom pro většinu hráčů od nás je to první Final Four. Já doufám, že to dopadne v náš prospěch a že to bude zajímavý i pro diváky. ->

Co jsou podle tebe nejsilnější stránky vašeho finálového soupeře a kde naopak hledat jejich slabiny?

Lukáš Feštr: Nymburk tady hraje zatím ve velký sebedůvěře, mají velkou úspěšnost střelby za 3 a ukázali hlavně v prvním svém utkání vynikající obranu. Slabé stránky můžou být hlavně v nepříliš velké rotaci hráčů a i fyzicky si myslím, že jsme mnohem lépe připraveni.

Martin Kříž: Tak já myslím, že jsou lépe fyzicky vybavení, rok jsem tady byl a vím, jak to tady chodí a jak se tady trénuje. Dál určitě velká organizace hry pod Petrem Jachanem. Na středu mají zkušeného Lukáše Feštra a mají vyrovnanější tým, kde můžou do rotace zapojit devět až deset hráčů.

V případě vašeho vítězství, jak bujaré budou vaše oslavy?

Lukáš Feštr: Oslavy zatím moc neřešíme. Pokud bychom vyhráli, tak určitě půjdeme všichni i s trenéry na společnou večeři a jestli bude něco dál, to se ještě uvidí.

Martin Kříž: Já myslím, že se bude slavit i to druhé místo, kdyby to nevyšlo, ale samozřejmě to první by bylo lepší. Myslím si, že se to oslavit určitě musí, ale jak to bude probíhat, si radši nechám pro sebe.

www.flickr.com
 
 

Statistiky

Dnes0
Včera2
Měsíc41
Celkem23377

Kde se hraje?

Sportovní hala Folimanka
Na Folimance 2, 120 00 Praha 2
Vstupné na Final 8: zdarma
více zde

Kontakty

Michael Šob
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: +420 724 136 404


Jan Havlas - multimedia
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: +420 737 355 578

F8 najdete také na FB

Jste zde: Hlavní stránka Informace Minulé ročníky Final4 U19 2012, 2013 Novinky Finále očima hráčů MNBL