Final8 U15 2015

Tentokrát zóna USK nezastavila.

BCM Nymburk - USK Praha 56:70 (12:19, 23:41, 44:53)

V druhém utkání se proti sobě utkaly týmy BCM Nymburk a USK Praha. Družstvo trenéra Jachana bylo k nepoznání oproti včerejšímu utkání. Do zápasu vstoupily mladé sovy s bojovností, agresivní obranou a touhou vyhrát. I když tým Nymburka přešel po třech minutách do zónové obrany, USK dnes měl šťastnou ruku a bez větších problémů ji dokázal překonat. Nymburská bojovnost se ale nezapře. Do třetí čtvrtiny vstoupili Nymburští s jasnou vizí, změnit běh utkání. Podařilo se jim stáhnout 18 bodovou ztrátu na rozdíl 11 bodů. Nakonec se rozhodovalo až v posledním dějství. Mnoho osobních chyb Nymburského družstva dalo možnost soupeřům získat lehké body z trestných hodů (TH 11/9). Zápas nakonec skončil vítězstvím USK Praha 70:56. Je třeba zmínit rozehrávače USK Lukáše Feštra a Vladimíra Nemčoka, kteří odvedli velmi dobrý výkon a byli oporou a hnací silou svého týmu v naději na mistrovský titul.