Final8 U15 2015

BA Nymburk – Torola Snakes Ostrava 71:56 (17:17, 36:31, 55:43)

První poločas byl velmi vyrovnaný. Shodou skončila první čtvrtina za stavu 17:17 a poločasový stav 36:31 nenasvědčoval nic o převaze jednoho či druhého týmu. Ostrava se odmítla dostavit k druhému poločasu a až po urgenci pořadatelů se nakonec vrátila. Trenér Panáček následně od rozhodčích utkání obdržel technickou chybu a v průběhu třetí čtvrtiny pak druhou. Musel opustit halu a kormidlo jeho týmu převzal trenér NH Ostrava pan Večerka. Z dramatu nejvíce vytěžil Nymburk, který třetí čtvrtinu vyhrál 19:12 a vybudoval si důležitý náskok. Ten se později ukázal jako rozhodující, protože Snakes již nedokázali utkání zdramatizovat a přiblížit se bodově natolik, aby rozhodili svého soka.

Hráčem utkání byl zvolen Lukáš Mareš na straně vítěze a Jaroslav Bednář na straně poražených.

Body Nymburk: Mareš 19, Vejvar 17, Kulich 12, Mikyska 11, Bubeník 4, Holoubek 4, Rylich 2, Valenta 1, Vrchota 1

Body Snakes Ostrava: Kurečka 15, Kořínek 11, Bednář 11, Holcapek 6, Klepáč 4, Lukáč 3,

Michael Šob
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: +420 724 136 404

Jan Havlas - multimedia
tel: +420 737 355 578

F8 najdete také na FB

Jste zde: Hlavní stránka Informace Minulé ročníky Final4 U19 2012, 2013 Final8 U15 BA Nymburk – Torola Snakes Ostrava 71:56 (17:17, 36:31, 55:43)