Final8 U15 2015

Jen jediné negativum měla poslední dubnová neděle Marka Saviče. Na double-double-double nedosáhl. V duelu o třetí místo na MČR basketbalistů do 17 let posbíral "jen" 22 bodů a 19 doskoků. Ale protože tímhle výkonem pomohl Sokolu pražskému k výhře 72:58 nad BCM Nymburk, tedy k bronzovým medailím, nijak ho to nerozhodilo.

Číst dál...

S hlavou sklopenou a bez stříbrné medaile. Tak se po domovské hale na Folimance procházel Kryštof Chaloupka krátce po finále MČR basketbalistů do 17 let. Jeho USK Praha podlehl Synthesii Pardubice 67:76. "Je to docela zklamání. Měli jsme na ně," hlesl po utkání.

Číst dál...

Vojtěch Kudrna se stal českým šampionem už posedmé. Synthesia Pardubice dokázala i díky jeho velkému úsilí přehrát USK Praha 76:67 a z pražské haly Folimanka si odváží titul mezi basketbalisty do 17 let. A prý to tentokrát byla největší bitva ze všech absolvovaných.

Číst dál...

ALL - STAR FINAL 4

Lukáš Růžička (Sokol pražský)

Vojtěch Nalevanko (Synthesia Pardubice) 

Kryštof Chaloupka (USK Praha) 

Ondřej Sehnal (USK Praha) 

Karel Formánek (Synthesia Pardubice) 

Číst dál...

Basketbalisté Synthesie Pardubice obhájili český titul v kategorii do 17 let. Jejich vítězná série už čítá šest zlatých. Tu za rok 2014 si odvážejí z haly Folimanka, ve finále přehráli domácí USK Praha 76:67.

 První koš zápasu patřil pozdějším vítězům i ve čtvrtém utkání finálového turnaje. Pro Pardubice ho zapsal Vojtěch Kudrna. Hosté unikli až na 8:2, jenže trojky Ondřeje Sehnala a Kryštofa Chaloupky duel srovnaly. A po další Sehnalově tříbodové střele viděly ochozy vůbec první obrat ve skóre na Final 4 - 12:11. Nebyl to však obrat poslední.

Číst dál...

Bronzové medaile z mistrovství ČR do 17 let si na krk pověsili basketbalisté Sokola pražského, rozhodla o tom jejich výhra 72:58 nad BCM Nymburk. Vítězové v utkání ani jednou neprohrávali. Nejvýrazněji se pod výsledek podepsal Marko Savič, autor 22 bodů a 19 doskoků.

 Také první nedělní duel začal lépe pro favorita. Filipové Kulík a Čeněk poslali do mírného vedení Sokol pražský. A za chvíli svítilo skóre 8:2. Nymburk zareagoval vyšším důrazem a začal se přibližovat. Po dvou trefách Františka Kurky to bylo už jen o dva body. Čtvrtinu však zakončil šťastně Sokol - trojkou Kulíka v poslední sekundě.

Číst dál...

Podkategorie

www.flickr.com
 
 

Statistiky

Dnes2
Včera1
Měsíc36
Celkem23316

Kde se hraje?

Sportovní hala Folimanka
Na Folimance 2, 120 00 Praha 2
Vstupné na Final 8: zdarma
více zde

Kontakty

Michael Šob
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: +420 724 136 404


Jan Havlas - multimedia
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: +420 737 355 578

F8 najdete také na FB

Jste zde: Hlavní stránka Informace Minulé ročníky Final4 U17 2014 Final4 U17 2014