U17

Přehled týmu U17

Trenéři

Jan Pospíšil ( cz en fr )
jan.pospisil@uskpraha.cz
+420602346870
Martin Bašta ( cz en )
martin.basta@uskpraha.cz
+420608615042
Petr Mondschein ml. ( cz en )

Extraliga U17

TýmZápasů+-SkóreBody
1.Sokol Pražský141131072:100825
2.Sokol Písek Sršni141041054:101124
3.GBA Lions Jindřichův Hradec 14951226:108223
4.USK Praha14861015:98322
5.Válečníci Děčín14771033:102721
6.SLUNETA Ústí nad Labem14681020:103720
7.Tygři Praha14410985:107218
8.BK Lokomotiva Plzeň14113948:113315
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
16.09. 2023 11:00USK PrahaSokol Písek Sršni79:69(18:11, 41:31, 63:49)(Kult, Znamínko)
17.09. 2023 12:00USK PrahaGBA Lions Jindřichův Hradec 95:64(19:18, 54:35, 72:54)(Kult, Renc)
12.10. 2023 20:00USK PrahaTygři Praha71:59(17:13, 37:27, 48:44)(Karwowska, Tejček)
14.10. 2023 10:00Válečníci DěčínUSK Praha55:74(19:22, 26:43, 43:52)(Šenk, Čížek)
15.10. 2023 10:00SLUNETA Ústí nad LabemUSK Praha74:81(15:18, 37:40, 59:63)(Šenk, Neubauer)
25.10. 2023 18:00BK Lokomotiva PlzeňUSK Praha49:63(16:9, 30:26, 38:43)(Havlíček, Kozel)
3.11. 2023 16:00Sokol Písek SršniUSK Praha79:63(28:16, 54:33, 69:55)(Podhůrský, Jodl)
4.11. 2023 18:45GBA Lions Jindřichův Hradec USK Praha92:68(33:21, 55:41, 64:58)(Bráblík, Kubeš)
29.11. 2023 16:00USK PrahaSokol Pražský54:55(9:12, 22:27, 32:45)(Šenk, Koc)
5.12. 2023 18:30Sokol PražskýUSK Praha75:74(23:11, 40:32, 57:48)(Hošek, Hackl)
9.12. 2023 12:00USK PrahaBK Lokomotiva Plzeň80:63(25:18, 43:36, 59:49)(Syrovátka, Tesař)
10.12. 2023 11:00Tygři PrahaUSK Praha72:75(23:18, 40:41, 56:54)(Renc, Jodl)
6.01. 2024 10:30USK PrahaSLUNETA Ústí nad Labem69:74(23:17, 38:32, 47:55)(Šenk, Matulka)
7.01. 2024 11:00USK PrahaVálečníci Děčín69:103(21:36, 33:51, 54:72)(Výborný, Šenk)
StatistikyČísloJménoVýškaVáhaPoziceOdehráno zápasů2b3bThTh %Body celkemBody na zápasFaulyFauly na zápas
0Adam Dřímal194002000/0000.0000.00
0Adam Krstevski1775002538022/1673923.68823.28
0David Reisinger0002413117/953381.58241.00
0Filip Zámostný190003100/0020.6720.67
0Ivan Pashkov0002200/0042.0031.50
0Jakub Chaloupka0007102/0020.2920.29
0Jan Broda18167021261474/44591386.57452.14
0Jan Sýtař00027143513/7541405.19451.67
0Jan Mondschein000221338136/765636616.64482.18
0Marat Vinokurov0002649142/18431194.58793.04
0Martin Vraspír183670237618135/644727011.74783.39
0Matěj Sklenařík00011820/00222.0020.18
0Matyáš Krejčí183650248645110/605536715.29672.79
0Oliver Robert Engel1978002030027/1244723.60763.80
0Ondřej Skákal197002237030/930833.77331.50
0Pavel Bašta190650127010/440181.5050.42
0Prokop Přibyl18160025221940/16401174.68552.20
0Radek Chaloupka189005742/150275.4081.60
0Richard Štráchal195002002/15010.5010.50

Extraliga U17_nadstavba A

TýmZápasů+-SkóreBody
1.Sokol Písek Sršni221751702:155739
2.BK VIVIDBOOKS Pardubice221661834:162138
3.GBA Lions Jindřichův Hradec 221571909:165637
4.BK NH Ostrava221571772:140937
5.Sokol Pražský221481716:161036
6.USK Praha221391551:152235
7.BK Snakes Ostrava2211111661:165433
8.BASKET Brno229131640:162831
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
20.01. 2024 12:00USK PrahaBK VIVIDBOOKS Pardubice79:73(18:18, 36:42, 53:58)(Kalabza, Hejnic)
21.01. 2024 10:00USK PrahaBASKET Brno63:52(18:16, 33:32, 48:44)(Kuncl, Kozel)
10.02. 2024 16:00BK Snakes OstravaUSK Praha72:63(20:12, 35:27, 45:52)(Klapetek, Svoboda)
11.02. 2024 09:00BK NH OstravaUSK Praha88:81(18:22, 39:43, 60:65)(Fanta, Kraina)
2.03. 2024 12:30BASKET BrnoUSK Praha64:66(17:14, 29:30, 45:49)(Klapetek, Bešina)
3.03. 2024 11:15BK VIVIDBOOKS PardubiceUSK Praha93:74(28:18, 55:38, 72:56)(Výborný, Scholzová)
16.03. 2024 19:30USK PrahaBK NH Ostrava56:51(12:13, 21:21, 39:39)(Hošek, Hejnic)
17.03. 2024 11:30USK PrahaBK Snakes Ostrava54:46(12:14, 26:26, 41:36)(Bohata, Hošek)
StatistikyČísloJménoVýškaVáhaPoziceOdehráno zápasů2b3bThTh %Body celkemBody na zápasFaulyFauly na zápas
0Adam Dřímal194002000/0000.0000.00
0Adam Krstevski1775002538022/1673923.68823.28
0David Reisinger0002413117/953381.58241.00
0Filip Zámostný190003100/0020.6720.67
0Ivan Pashkov0002200/0042.0031.50
0Jakub Chaloupka0007102/0020.2920.29
0Jan Broda18167021261474/44591386.57452.14
0Jan Sýtař00027143513/7541405.19451.67
0Jan Mondschein000221338136/765636616.64482.18
0Marat Vinokurov0002649142/18431194.58793.04
0Martin Vraspír183670237618135/644727011.74783.39
0Matěj Sklenařík00011820/00222.0020.18
0Matyáš Krejčí183650248645110/605536715.29672.79
0Oliver Robert Engel1978002030027/1244723.60763.80
0Ondřej Skákal197002237030/930833.77331.50
0Pavel Bašta190650127010/440181.5050.42
0Prokop Přibyl18160025221940/16401174.68552.20
0Radek Chaloupka189005742/150275.4081.60
0Richard Štráchal195002002/15010.5010.50

Extraliga U17_předkolo play-off

Tabulka soutěže není dostupná.
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
26.03. 2024 18:00USK PrahaBA Nymburk68:65(18:14, 34:31, 51:51)(Šenk, Hejduk)
9.04. 2024 17:00BA NymburkUSK Praha67:60(19:15, 41:25, 53:40)(Hartig, Havlíček)
11.04. 2024 13:00USK PrahaBA Nymburk74:67(18:21, 36:33, 53:50)(Musil, Billík)
StatistikyČísloJménoVýškaVáhaPoziceOdehráno zápasů2b3bThTh %Body celkemBody na zápasFaulyFauly na zápas
0Adam Dřímal194002000/0000.0000.00
0Adam Krstevski1775002538022/1673923.68823.28
0David Reisinger0002413117/953381.58241.00
0Filip Zámostný190003100/0020.6720.67
0Ivan Pashkov0002200/0042.0031.50
0Jakub Chaloupka0007102/0020.2920.29
0Jan Broda18167021261474/44591386.57452.14
0Jan Sýtař00027143513/7541405.19451.67
0Jan Mondschein000221338136/765636616.64482.18
0Marat Vinokurov0002649142/18431194.58793.04
0Martin Vraspír183670237618135/644727011.74783.39
0Matěj Sklenařík00011820/00222.0020.18
0Matyáš Krejčí183650248645110/605536715.29672.79
0Oliver Robert Engel1978002030027/1244723.60763.80
0Ondřej Skákal197002237030/930833.77331.50
0Pavel Bašta190650127010/440181.5050.42
0Prokop Přibyl18160025221940/16401174.68552.20
0Radek Chaloupka189005742/150275.4081.60
0Richard Štráchal195002002/15010.5010.50

Extraliga U17_ play-off

Tabulka soutěže není dostupná.
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
19.04. 2024 19:15GBA Lions Jindřichův Hradec USK Praha90:54(23:15, 41:25, 68:36)(Veis, Chlup)
21.04. 2024 14:00USK PrahaGBA Lions Jindřichův Hradec 71:85(18:23, 39:45, 51:66)(Vávrová, Jeřáb)
StatistikyČísloJménoVýškaVáhaPoziceOdehráno zápasů2b3bThTh %Body celkemBody na zápasFaulyFauly na zápas
0Adam Dřímal194002000/0000.0000.00
0Adam Krstevski1775002538022/1673923.68823.28
0David Reisinger0002413117/953381.58241.00
0Filip Zámostný190003100/0020.6720.67
0Ivan Pashkov0002200/0042.0031.50
0Jakub Chaloupka0007102/0020.2920.29
0Jan Broda18167021261474/44591386.57452.14
0Jan Sýtař00027143513/7541405.19451.67
0Jan Mondschein000221338136/765636616.64482.18
0Marat Vinokurov0002649142/18431194.58793.04
0Martin Vraspír183670237618135/644727011.74783.39
0Matěj Sklenařík00011820/00222.0020.18
0Matyáš Krejčí183650248645110/605536715.29672.79
0Oliver Robert Engel1978002030027/1244723.60763.80
0Ondřej Skákal197002237030/930833.77331.50
0Pavel Bašta190650127010/440181.5050.42
0Prokop Přibyl18160025221940/16401174.68552.20
0Radek Chaloupka189005742/150275.4081.60
0Richard Štráchal195002002/15010.5010.50

Extraliga U17 - MČR

Tabulka soutěže není dostupná.
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
6.05. 2023 18:00BA NymburkUSK Praha64:72(14:20, 31:40, 51:56)(Hartig, Zavřel)
7.05. 2023 15:00Sokol Písek SršniUSK Praha75:52(14:8, 39:17, 55:30)(Pazourek, Zavřel)
StatistikyČísloJménoVýškaVáhaPoziceOdehráno zápasů2b3bThTh %Body celkemBody na zápasFaulyFauly na zápas
0Adam Krstevski17750012100/0020.1720.17
0Colin Onyedikachi Okparaigwe18570013630/00211.6230.23
0Danylo Sierov1938801414010/550332.36261.86
0Jakub Lomička1960028773180/496129610.57832.96
0Jan Mondschein0002355771/40561717.43622.70
0Jan Hurdálek18000291378/450511.76200.69
0Kosťantyn Jagupov188850286734132/725530811.00602.14
0Lukáš Dejmek18263028363247/40852087.43521.86
0Martin Vraspír1836702835544/22501073.82692.46
0Martin Pospíšil000231092995/697337416.26462.00
0Martin Chlupis0001435342/27641067.57312.21
0Matyáš Krejčí18365016438/450211.3170.44
0Oliver Robert Engel19780012505/480141.17121.00
0Prokop Přibyl1816004000/0000.0000.00
0Roberto Enriquez187002627340/2460873.35672.58
0Samuel Macht20386029146280/384833611.59832.86

Extraliga U17 - PO

Tabulka soutěže není dostupná.
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
21.04. 2023 20:00GBA Lions Jindřichův Hradec USK Praha80:69(23:20, 36:37, 58:49)(Mynarčík, Vaníček)
23.04. 2023 11:30USK PrahaGBA Lions Jindřichův Hradec 52:49(13:13, 19:24, 37:32)(Bohata, Josefus)
25.04. 2023 18:45GBA Lions Jindřichův Hradec USK Praha67:71(12:12, 29:32, 44:58)(Jedlička, Karabínová)
StatistikyČísloJménoVýškaVáhaPoziceOdehráno zápasů2b3bThTh %Body celkemBody na zápasFaulyFauly na zápas
0Adam Krstevski17750012100/0020.1720.17
0Colin Onyedikachi Okparaigwe18570013630/00211.6230.23
0Danylo Sierov1938801414010/550332.36261.86
0Jakub Lomička1960028773180/496129610.57832.96
0Jan Mondschein0002355771/40561717.43622.70
0Jan Hurdálek18000291378/450511.76200.69
0Kosťantyn Jagupov188850286734132/725530811.00602.14
0Lukáš Dejmek18263028363247/40852087.43521.86
0Martin Vraspír1836702835544/22501073.82692.46
0Martin Pospíšil000231092995/697337416.26462.00
0Martin Chlupis0001435342/27641067.57312.21
0Matyáš Krejčí18365016438/450211.3170.44
0Oliver Robert Engel19780012505/480141.17121.00
0Prokop Přibyl1816004000/0000.0000.00
0Roberto Enriquez187002627340/2460873.35672.58
0Samuel Macht20386029146280/384833611.59832.86

Extraliga U17 - nadstavba A

TýmZápasů+-SkóreBody
1.Sokol Písek Sršni222111880:130943
2.BA Nymburk221751623:145339
3.BK NH Ostrava221661865:159738
4.GBA Lions Jindřichův Hradec 221571531:134237
5.USK Praha221481654:151036
6.Tygři Praha221391565:145435
7.BASKET Brno228141589:169430
8.BK Opava227151553:185529
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
21.01. 2023 13:00USK PrahaBK NH Ostrava74:62(21:18, 35:31, 56:48)(Melzer, Koudela)
22.01. 2023 10:00USK PrahaBK Opava114:55(30:21, 65:37, 89:46)(Hošek, Schaffner)
1.03. 2023 18:00BA NymburkUSK Praha71:61(16:14, 33:35, 47:43)(Hartig, Tejček)
4.03. 2023 17:00BK OpavaUSK Praha47:77(16:27, 33:33, 41:50)(Fanta, Kapl)
5.03. 2023 10:00BK NH OstravaUSK Praha72:75(22:19, 35:32, 50:60)(Hecl, Tichý)
14.03. 2023 18:00BASKET BrnoUSK Praha78:91(19:25, 44:40, 60:64)(Karabínová, Holaň)
18.03. 2023 12:15USK PrahaBA Nymburk69:59(19:10, 30:26, 48:51)(Holaň, Syrovátka)
19.03. 2023 12:15USK PrahaBASKET Brno97:60(19:18, 46:36, 69:49)(Holaň, Slovák)
StatistikyČísloJménoVýškaVáhaPoziceOdehráno zápasů2b3bThTh %Body celkemBody na zápasFaulyFauly na zápas
0Adam Krstevski17750012100/0020.1720.17
0Colin Onyedikachi Okparaigwe18570013630/00211.6230.23
0Danylo Sierov1938801414010/550332.36261.86
0Jakub Lomička1960028773180/496129610.57832.96
0Jan Mondschein0002355771/40561717.43622.70
0Jan Hurdálek18000291378/450511.76200.69
0Kosťantyn Jagupov188850286734132/725530811.00602.14
0Lukáš Dejmek18263028363247/40852087.43521.86
0Martin Vraspír1836702835544/22501073.82692.46
0Martin Pospíšil000231092995/697337416.26462.00
0Martin Chlupis0001435342/27641067.57312.21
0Matyáš Krejčí18365016438/450211.3170.44
0Oliver Robert Engel19780012505/480141.17121.00
0Prokop Přibyl1816004000/0000.0000.00
0Roberto Enriquez187002627340/2460873.35672.58
0Samuel Macht20386029146280/384833611.59832.86

Extraliga U17

TýmZápasů+-SkóreBody
1.Sokol Písek Sršni141401147:83728
2.GBA Lions Jindřichův Hradec 1495960:85823
3.Tygři Praha1486985:94722
4.USK Praha1477996:100621
5.Válečníci Děčín14681022:107320
6.BA Grizzlies Plzeň1459955:102019
7.BK Lokomotiva Plzeň1459976:110019
8.Sokol Pražský14212898:109816
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
24.09. 2022 13:00USK PrahaSokol Písek Sršni67:77(15:24, 25:33, 46:58)(Blahout, Ďurana)
25.09. 2022 11:00USK PrahaGBA Lions Jindřichův Hradec 50:49(15:14, 27:31, 39:40)(Blahout, Znamínko)
8.10. 2022 14:00USK PrahaBA Grizzlies Plzeň71:74(12:20, 33:40, 53:64)(Kavan, Klapetek)
9.10. 2022 12:30USK PrahaBK Lokomotiva Plzeň85:88(19:16, 33:27, 53:52, 66:66, 77:77)(Kavan, Eisner)
22.10. 2022 10:00Válečníci DěčínUSK Praha72:74(17:24, 40:42, 57:59)(Neuman, Shumskyy)
23.10. 2022 12:00Sokol PražskýUSK Praha61:81(15:22, 32:41, 49:68)(Pokorný, Kalabza)
12.11. 2022 13:00USK PrahaTygři Praha54:70(15:16, 31:34, 42:49)(Kučírek, Ďurana)
13.11. 2022 11:00Tygři PrahaUSK Praha71:75(15:26, 30:41, 48:54)(Melichárek, Hackl)
22.11. 2022 18:00Sokol Písek SršniUSK Praha79:69(19:11, 41:34, 62:48)(Kočovský, Podhůrský)
10.12. 2022 16:00BK Lokomotiva PlzeňUSK Praha80:87(20:16, 37:35, 67:57)(Jodl, Mainuš)
11.12. 2022 10:00BA Grizzlies PlzeňUSK Praha97:79(25:29, 51:37, 72:61)(Salvetr, Mainuš)
13.12. 2022 18:30GBA Lions Jindřichův Hradec USK Praha61:65(19:16, 35:26, 47:43)(Karabínová, Josefus)
15.12. 2022 17:45USK PrahaVálečníci Děčín61:65(23:15, 30:28, 49:53)(Tejček, Vlach)
16.12. 2022 17:30USK PrahaSokol Pražský78:62(18:14, 42:32, 58:48)(Čížek, Kočovský)
StatistikyČísloJménoVýškaVáhaPoziceOdehráno zápasů2b3bThTh %Body celkemBody na zápasFaulyFauly na zápas
0Adam Krstevski17750012100/0020.1720.17
0Colin Onyedikachi Okparaigwe18570013630/00211.6230.23
0Danylo Sierov1938801414010/550332.36261.86
0Jakub Lomička1960028773180/496129610.57832.96
0Jan Mondschein0002355771/40561717.43622.70
0Jan Hurdálek18000291378/450511.76200.69
0Kosťantyn Jagupov188850286734132/725530811.00602.14
0Lukáš Dejmek18263028363247/40852087.43521.86
0Martin Vraspír1836702835544/22501073.82692.46
0Martin Pospíšil000231092995/697337416.26462.00
0Martin Chlupis0001435342/27641067.57312.21
0Matyáš Krejčí18365016438/450211.3170.44
0Oliver Robert Engel19780012505/480141.17121.00
0Prokop Přibyl1816004000/0000.0000.00
0Roberto Enriquez187002627340/2460873.35672.58
0Samuel Macht20386029146280/384833611.59832.86

Extraliga U17

TýmZápasů+-SkóreBody
1.Sokol Písek Sršni141311230:85327
2.Tygři Praha141131105:87625
3.USK Praha14951035:91723
4.BK Lokomotiva Plzeň14771082:104121
5.BK Lions Jindřichův Hradec1468974:104720
6.Sokol Pražský1468997:105620
7.Válečníci Děčín14410887:106718
8.BA Sparta Praha14014689:114214
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
26.09. 2021 10:00BK Lions Jindřichův HradecUSK Praha61:80(15:20, 28:41, 45:62)(Peterková, Kalabza)
27.09. 2021 17:30Sokol Písek SršniUSK Praha105:67(29:28, 60:38, 86:49)(Hejduk, Vyhlídal)
7.10. 2021 19:15USK PrahaBK Lokomotiva Plzeň85:62(18:11, 37:33, 66:46)(Lejčko, Billík)
10.10. 2021 11:00USK PrahaBA Sparta Praha89:35(28:9, 55:18, 70:24)(Hartig, Šlaj)
22.10. 2021 17:00Sokol PražskýUSK Praha83:55(28:16, 52:33, 63:49)(Pazourek, Reitzová)
23.10. 2021 09:00Válečníci DěčínUSK Praha61:67(15:14, 34:31, 51:50)(Eisner, Lunhul)
11.11. 2021 19:30USK PrahaTygři Praha55:67(12:23, 16:39, 37:58)(Šlaj, Karwowska)
23.11. 2021 17:30USK PrahaSokol Písek Sršni54:78(13:22, 26:46, 40:70)(Výborný, Billík)
9.12. 2021 18:40Tygři PrahaUSK Praha85:79(25:21, 46:41, 72:62)(Kalabza, Billík)
11.12. 2021 09:00BA Sparta PrahaUSK Praha42:61(9:15, 19:27, 29:48)(Musil, Vampola)
12.12. 2021 13:30BK Lokomotiva PlzeňUSK Praha64:75(11:26, 30:39, 51:54)(Salvetr, Podhůrský)
21.12. 2021 15:00USK PrahaVálečníci Děčín92:56(23:17, 46:30, 73:47)(Lejčko, Billík)
4.01. 2022 16:00USK PrahaBK Lions Jindřichův Hradec89:62(25:16, 46:31, 73:41)(Musil, Kočovský)
5.01. 2022 15:00USK PrahaSokol Pražský87:56(30:9, 56:23, 72:46)(Kočovský, Billík)
StatistikyČísloJménoVýškaVáhaPoziceOdehráno zápasů2b3bThTh %Body celkemBody na zápasFaulyFauly na zápas
0Adam Kolář18269027811850/31622479.15562.07
0Colin Onyedikachi Okparaigwe1857003000/0000.0010.33
0Daniel Střílka197002545127/12441054.20783.12
0Danylo Sierov1938806101/110030.5040.67
0David Látal18173024465352/366928711.96632.63
0Jakub Ševčík1645701825513/969744.11170.94
0Jakub Lomička1960017727/457241.41150.88
0Jan Mondschein0002426314/857692.88331.38
0Jan Vejdovec1957503000/0000.0020.67
0Jan Hurdálek1800015320/00120.8040.27
0Lukáš Dejmek182630201057/571402.0070.35
0Matyáš Ježek1928302597866/395925710.28793.16
0Mikuláš Kramosil19386024872762/457330012.50150.63
0Milan Tomáš Stráněl20197024102439/246224010.00662.75
0Pavel Kaštil18100158312/650312.0770.47
0Roberto Enriquez187002000/0000.0042.00
0Samuel Macht2038602760421/12571445.33441.63
0Vojtěch Klein19362022342352/29561667.55311.41

Extraliga U17 - nadstavba A

TýmZápasů+-SkóreBody
1.Sokol Písek Sršni222111921:138343
2.Tygři Brno221751690:149739
3.Tygři Praha221661675:137038
4.USK Praha221481616:146036
5.BK NH Ostrava221481732:147836
6.BA Nymburk221391542:153435
7.BK Opava2210121673:167332
8.BK Lokomotiva Plzeň228141620:172630
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
5.02. 2022 16:00Tygři BrnoUSK Praha69:80(18:9, 31:31, 49:55)(Nehoda, Křičková)
6.02. 2022 13:00BA NymburkUSK Praha53:60(14:14, 25:30, 40:47)(Havlíček, Poživil)
19.02. 2022 13:30USK PrahaBK Opava72:60(18:16, 41:28, 57:41)(Perlík, Karwowska)
20.02. 2022 10:00USK PrahaBK NH Ostrava75:52(23:5, 37:17, 60:39)(Kovačovič, Karwowska)
9.03. 2022 19:45BK NH OstravaUSK Praha80:72(23:21, 43:31, 60:45)(Menšík, Rusz)
10.03. 2022 16:00BK OpavaUSK Praha61:62(20:18, 28:33, 48:48)(Holubek, Ščurek)
12.03. 2022 12:00USK PrahaBA Nymburk80:85(18:23, 40:43, 56:59, 75:75)(Kocián, Šenk)
13.03. 2022 11:00USK PrahaTygři Brno80:83(10:23, 31:39, 53:68)(Svejkovský, Hejduk)
Soupiska týmu není pro tuto soutěž dostupná.

Extraliga U17

TýmZápasů+-SkóreBody
1.Tygři Brno440372:1928
2.Sokol Písek Sršni440352:2458
3.BASKET Brno B431304:2857
4.BA Nymburk431265:2587
5.BK VIVIDBOOKS Pardubice422302:2886
6.Sokol Pražský422306:3056
7.USK Praha422272:2876
8.Tygři Praha413237:3205
9.BCM Orli Prostějov404230:2724
10.BK Snakes Ostrava312166:2444
11.BK NH Ostrava303199:2773
12.BK Lokomotiva Plzeň202131:1632
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
30.11. -0001 00:00USK PrahaTygři Praha0:0()()
30.11. -0001 00:00USK PrahaSokol Pražský0:0()()
30.11. -0001 00:00USK PrahaBK NH Ostrava0:0()()
30.11. -0001 00:00USK PrahaBK Snakes Ostrava0:0()()
30.11. -0001 00:00BASKET Brno BUSK Praha0:0()()
30.11. -0001 00:00Tygři BrnoUSK Praha0:0()()
19.09. 2020 14:00USK PrahaSokol Písek Sršni66:88(11:25, 29:44, 45:68)(Renc, Kopecká)
20.09. 2020 10:00USK PrahaBK Lokomotiva Plzeň78:68(24:21, 36:30, 61:41)(Jeřáb, Karwowska)
3.10. 2020 16:30BK VIVIDBOOKS PardubiceUSK Praha72:63(18:15, 37:32, 55:39)(Mynarčík, Kubeš)
4.10. 2020 10:00BCM Orli ProstějovUSK Praha59:65(14:13, 33:29, 48:43)(Fanta, Kapl)
StatistikyČísloJménoVýškaVáhaPoziceOdehráno zápasů2b3bThTh %Body celkemBody na zápasFaulyFauly na zápas
0Adam Matuška1908502002/15010.5000.00
0Daniel Střílka1970041604/250348.5061.50
0David Látal1817304414/375143.50112.75
0David Douša1958001000/0000.0000.00
0Kryštof Havlíček19490041017/114246.00143.50
0Matyáš Ježek1928304826/467266.5030.75
0Mikuláš Kramosil1938604945/360338.2530.75
0Milan Tomáš Stráněl2019703210/0072.3393.00
0Petr Mondschein1918104709/444184.50164.00
0Tadeáš Slowiak2008701206/11755.0022.00
0Tomáš Palas195830424818/14788621.5071.75
0Vojtěch Klein1936202044/375157.5031.50
0Yohan Mahoas1725004310/0092.2561.50

Extraliga U17

TýmZápasů+-SkóreBody
1.Tygři Praha201821818:148638
2.SAM Brno211651628:144737
3.USK Praha201731596:135937
4.Sokol Písek Sršni201641854:161236
5.BA Nymburk201281376:136632
6.Sokol Pražský201191575:150631
7.Tygři JBC Brno219121601:157630
8.BK Lokomotiva Plzeň226161680:187828
9.BK NH Ostrava206141436:158326
10.BK Pardubice206141447:157926
11.BCM Orli Prostějov204161497:172424
12.BK Snakes Ostrava201191236:162821
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
30.11. -0001 00:00USK PrahaSokol Pražský0:0()(Kovačovič, Svejkovský)
30.11. -0001 00:00BA NymburkUSK Praha0:0()(Křenek, Havlíček)
5.10. 2019 15:00USK PrahaBK NH Ostrava76:51(12:14, 30:23, 49:38)(Křenek, Koudela)
6.10. 2019 11:30USK PrahaBK Snakes Ostrava92:53(20:15, 37:32, 66:43)(Křenek, Koudela)
19.10. 2019 16:30Tygři PrahaUSK Praha111:96(35:18, 60:40, 87:71)(Kovačovič, Holeš)
20.10. 2019 10:00BK Lokomotiva PlzeňUSK Praha63:79(20:22, 32:43, 42:65)(Zámostný, Pivovarský)
29.10. 2019 19:00BK PardubiceUSK Praha72:87(17:28, 31:54, 53:73)(Svoboda, Kult)
2.11. 2019 13:00USK PrahaSAM Brno66:60(19:13, 33:28, 51:47)(Hendrych, Křenek)
3.11. 2019 12:00USK PrahaTygři JBC Brno70:69(15:12, 36:25, 53:42, 62:62)(Hendrych, Křenek)
16.11. 2019 15:00BCM Orli ProstějovUSK Praha68:77(22:22, 42:40, 50:58)(Konvička, Hudec)
30.11. 2019 16:00Sokol PražskýUSK Praha49:70(9:20, 22:34, 36:51)(Baloun, Pazourek)
1.12. 2019 17:00USK PrahaBA Nymburk90:75(21:20, 44:37, 70:53)(Hošek, Musil)
15.01. 2020 18:00Sokol Písek SršniUSK Praha87:83(19:22, 45:37, 68:62)(Havlíček, Kalabza)
18.01. 2020 16:00BK Snakes OstravaUSK Praha55:82(15:21, 32:41, 38:67)(Konvička, Klapetek)
19.01. 2020 11:30BK NH OstravaUSK Praha72:83(22:16, 43:37, 57:53)(Mrázek, Krčmář)
1.02. 2020 18:30USK PrahaBK Lokomotiva Plzeň76:46(20:17, 40:30, 62:34)(Peterková, Slanina)
2.02. 2020 11:00USK PrahaTygři Praha77:65(15:16, 38:36, 55:49)(Peterková, Pazourek)
5.02. 2020 16:30USK PrahaSokol Písek Sršni87:80(25:19, 46:34, 56:52, 71:71)(Renc, Theodor)
15.02. 2020 12:15Tygři JBC BrnoUSK Praha70:79(25:25, 39:42, 50:65)(Dombrovský, Račanský)
16.02. 2020 10:00SAM BrnoUSK Praha77:64(17:21, 33:38, 52:47)(Kubiš, Večeřa)
29.02. 2020 15:00USK PrahaBK Pardubice75:69(12:14, 31:32, 48:52, 64:64)(Jeřáb, Anton)
1.03. 2020 10:30USK PrahaBCM Orli Prostějov87:67(19:18, 42:32, 70:47)(Anton, Tesař)
StatistikyČísloJménoVýškaVáhaPoziceOdehráno zápasů2b3bThTh %Body celkemBody na zápasFaulyFauly na zápas
0Artem Kartavtsev1907521421129/1655614.36352.50
0David Látal1817311000/0000.0000.00
0Jaroslav Polidar19877471345/5100436.1430.43
0Kryštof Havlíček1949051516013/646382.53312.07
0Kryštof Kopecký1957545000/0000.0020.40
0Matěj Dáňa190821189547122/907442123.39472.61
0Matouš Brunner1949005314/250112.2081.60
0Matyáš Vrábel20797414661893/555924117.21251.79
0Miroslav Bella1968441722445/2862844.94643.76
0Ondřej Švec19888112727101/505021517.92282.33
0Ondřej Večerka1957531516510/550523.47211.40
0Patrik Šeda1957541724815/1067824.82120.71
0Pavel Matěj Procházka2038251861019/9471317.28372.06
0Petr Mondschein19181416508/563150.94161.00
0Tadeáš Slowiak2008705206/46781.6061.20
0Tomáš Palas1958302059654/29541658.25482.40
0Vít Pochman1827027332/2100172.43131.86
0Vojtěch Klein1936235210/0071.4051.00
0Yohan Mahoas17250115110/0050.3390.60